ВАЖЛИВО

В Україні зросли площі посівів рису

23.11.2020 08:32
1

В Україні рис вирощують на площі 12-13 тисяч гектарів. Найбільше – на Херсонщині. Там цьогоріч площі під рисом зросли на 1 тис. гектарів. Про це повідомляє agronews.ua.

Окрім цього, протягом останніх декількох років вводять технології краплинного зрошення. Це дає можливість займатися рисосіянням у регіонах, які, здавалося б, не мають сприятливих для цього умов. На території України лише південь, а саме морське узбережжя, найкраще підходить для вирощування цієї культури, пише ukrainer.

Найбільше рису вирощують на Херсонщині. Там у 2020 році посіви рису були затоплені на площі 7,1 тис. га (для порівняння в минулому році – 6,1 тис.га).

Також в Україні працює Інститут рису. Цей інститут, що раніше був Дослідною станцією рису, — єдина наукова установа, яка досліджує цю культуру в Україні, створює нові сорти та розробляє технології.

Український рис у магазинах можна визначити за двома ознаками: він круглий та шліфований. Ще однією важливою характеристикою українського рису є те, що він може зростати як на українських, так і на східноазійських землях.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: