НОВИНИ

В Україні зросли площі під баштанними культурами

09.06.2020 16:32
eb28519930c54357ccc74f171853378d_XL

Посіви баштанних культур наразі перебувають, здебільшого, у прекрасному стані. До того ж, фермери цього року значно розширили площі під баштанними. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Конкретних цифр аналітики наразі не називають, адже до часу дозрівання основного врожаю на розвиток цієї сонцелюбної культури можуть вплинути чимало негативних чинників.

Що ж до ранніх кавунів, то вочевидь, цього року вони з’являться трохи пізніше, аніж у 2019-му, коли перші кавуни почали збирати вже у третій декаді червня. Тепер ці терміни, мабуть, припадуть на початок липня.

Але й агарні експерти, і медики традиційно радять не надто захоплюватися ранніми баштанними, почекавши до кінця липня-початку серпня, коли річкові баржі із горами херсонських “смугастиків” вирушать угору Дніпром, йдеться у повідомленні.

Частину кавунів Україна експортує. Темпи нарощування обсягів агроекспорту у цьому сегменті, щоправда, невисокі. Але отримані від нього $3-4 мільйони виручки для українських фермерів цьогоріч не будуть зайвими.

Нагадаємо, в Україні змінюється культура споживання кави: названо прибуткові ніші.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: