НОВИНИ

В Україні зменшилася пропозиція ранньої городини

20.05.2020 10:02
unnamed-1

На гуртових та роздрібних ринках України поменшало редису та низки ранньої городини. Тож ціни на нього почали зростати, інформують аналітики найбільшого гуртового ринку “Шувар”. Про це пише agronews.ua.

Наразі ціни на редис вітчизняного виробництва коливаються в межах 28-30 грн/кг. Пропозиція цього овоча значно зменшилася, тож ціна на нього буде рости й надалі.

Також стрімко зростають ціни на солодкий перець – на 33%, середньозважена ціна 90 грн/кг. Подорожчали огірки-корнішони – на 11,3% до 24, 5 грн/кг. Зросла у ціні рання ріпчаста цибуля – на 25% до 19,5 грн/кг середньозваженої ціни на гурті.

На прилавках поменшало і полуниць садових. “Врожай ранньої полуниці є одним з найгірших за останні 5 років, ми це бачимо за динамікою пропозиції та цін на майданчику нашого оптового ринку. У попередні, навіть не дуже врожайні роки, суниця починала дешевшати з перших днів продажів, а в цьому році, через обмежену пропозицію, перші два тижні сезону ціни знижувалися досить повільно, негативна динаміка посилилася тільки після 15 травня”, – розповіла керівник аналітичного департаменту оптового ринку “Шувар” Тетяни Гетьман.

Також повідомляється, що сезон української полуниці 2020 року розпочався на тиждень пізніше, ніж рік тому – тоді він стартував в перших числах травня.

Нагадаємо, зростання цін на продукти харчування у квітні стало найбільшим за 3 роки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: