НОВИНИ

В Україні збільшилась зацікавленість займатися промисловим картоплярством

14.01.2021 09:02
zavod_44267

COVID-19 не вплинув на галузь картоплярства, зростає цікавість виробників до професійних рішень зі зберігання, доробки, та переробки на так звану фреш картоплю, виробництво картопляного пюре або пластівців. Про це розповів Олесь Капітанчук, директор компанії «Толсма Текнік», яка постачає в Україну рішення та обладнання зі зберігання, доробки та переробки картоплі. Повідомляє прес-служба Української асоціації виробників картоплі, пише agronews.ua.

«Незважаючи на епідемію коронавіруса, минулого року нам вдалося реалізувати кілька проєктів зі зберігання картоплі. Попит на них є й цього року, плануємо зробити два об’єкти, але їх може бути й більше», – сказав Олесь Капітанчук.

За його словами, є попит і на обладнання з доробки картоплі: її калібрування, миття та фасування. Бізнесмени також розглядають і можливість будівництва переробних підприємств.

«Можливо, цього року реалізуємо проєкт з виробництва свіжої чищеної та порізаної картоплі-фреш. Але така продукція має дуже короткий термін реалізації. Для його подовження цю картоплю можна додатково обробляти – бланшувати та пастеризувати», – сказав директор «Толсма Україна» і додав, є інтерес і у виробництві в Україні сухого картопляного пюре або пластівців для його приготування.  

За інформацією Української асоціації виробників картоплі, у числі таких зацікавлених аграріїв є як великі агрохолдинги, ак і абсолютно нові гравці, що готові заходити в сегмент промислового картоплярства.

“Стимулом до подібної зацікавленості стала напрацьована Міністреством із розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з УАВК Держпрограма з розвитку промислового картоплярства на 2021-2025 роки. Одним із головних завдань програми є стимулювання будівництва заводів із передреалізаційної доробки та переробки картоплі”, – зауважили в УАВК.

Нагадаємо, названо підприємства, які готові повністю забезпечити Україну картопляним пюре.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: