НОВИНИ

В Україні затверджено базовий план нового адміністративно-територіального устрою

27.05.2020 16:02
2JFwySUNkg2mKdr7XT1H

Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей на засіданні 27 травня. Документи розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей, повідомляє decentralization.gov. Про це пише agronews.ua.

Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

У підсумку вже усі області мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

“Ми завершуємо важливий етап реформи децентралізації — затвердження останніх трьох перспективних планів. Затверджені по всій території країни перспективні плани — це двигун змін для окремих громад та країни загалом. Це основа майбутніх територіальних громад. Ми втілюємо в життя принцип «сильна громада – успішна країна»”, – прокоментував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Раніше Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня.

«Голос України» опублікував Закон 562-IX, яким визначено що Кабінет Міністрів України визначає адміністративні центри територіальних громад та території територіальних громад (громад) до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України.

Робота над новим адміністративно-територіальним устроєм АР Крим триває.

Нагадаємо, малим виробникам законодавчо відкриють шлях на полиці супермаркетів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: