НОВИНИ

В Україні зареєстровано новий гербіцид для рису

21.11.2019 16:56
1400844811_clipboard01

Corteva Agriscience офіційно зареєструвала в Україні новий гербіцид для захисту рису під торгівельною маркою Дівікстон™. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, новий препарат розроблено на основі інноваційної молекули Rinskor™ active. Поставка та початок продажів гербіциду Дівікстон™ заплановано на період березень-квітень 2020 року.

«Це – активна речовина флорпірауксифен-бензил, що разом із іншою молекулою компанії – Arylex™ active – започаткували новий клас хімічних сполук – арілпіколінати, який у свою чергу входить до ауксинового механізму дії. Гербіциди на основі цієї молекули вже зареєстровані та показують відмінні результати в посівах рису в провідних країнах світу, та очікується отримання реєстрації в країнах Європейського союзу та СНД», – йдеться в повідомленні.

Дівікстон™ позиціонується як високоефективний післясходовий гербіцид з інноваційним та унікальним механізмом дії для контролю злакових, в тому числі резистентних, та основних болотних бур’янів у посівах рису.

«Для Corteva Agriscience сезон 2020 року знову буде особливим. Його ми починаємо з черговою хвилею новинок ринку, отримавши в Україні реєстрації на препарати на основі молекул Rinskor™ active – гербіциду Дівікстон™, та Arylex™ active – гербіцидів Геліантекс™ для післясходового захисту посівів соняшнику, та Белкар™ – для захисту посівів ріпаку в осінній період», – зазначив керівник відділу засобів захисту рослин Corteva Agriscience Сергій Бут.

За його словами, в рисосіючих регіонах, таких як Херсонщина та Одещина, зросла проблема резистентності у злакових видів бур’янів, існуючі рішення втрачають ефективність, що призводить до скорочення площ під рисом в країні та зниженням бізнес інтересу до цієї культури.

Натомість Дівікстон™ продемонстрував ефективні результати на дослідних ділянках та демо-полігонах в Україні, і ми впевнені, що виробники рису матимуть змогу отримати суттєве покращення технології вирощування.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: