НОВИНИ

В Україні запустили інформаційно-довідкову систему сортів рослин

26.03.2019 15:49

Інформаційно-довідкова система «Сорт» розроблена фахівцями УІЕСР і була запущена місяць тому. Про це стало відомо під час візиту в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Ольги Трофімцевої в Український інститут експертизи сортів рослин (УІЕСР), повідомляє перс-служба Мінагрополітики.

Зазначається, що система є доступною для усіх зацікавлених осіб та містить понад 10 тисяч сортів рослин, які представлені у Реєстрі сортів рослин України.

«Наукова-технічна експертиза сортів рослин є необхідною умовою ведення  ефективного сільськогосподарського виробництва і особливо рослинництва. Тому наукова діяльність інституту, діджиталізація його систем, а також синхронізація відомостей, які містяться в національних реєстрах з міжнародними, є важливими складовими для подальшого розвитку галузі», – відмітила Трофімцева.

Вона додала, що з огляду на технічну та наукову базу, якою володіє сьогодні УІЕСР, а також на висококваліфікований персонал, інститут має усі передумови та великий потенціал, щоб бути провідним експертним закладом із проведення державної науково-технічної експертизи сортів рослин.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: