НОВИНИ

В Україні запустять онлайн-платформою для бізнесу «Дія.Бізнес»

22.02.2020 17:02
ййй

Заступник міністра цифровий трансформації Валерія Іонан повідомила про запуск 28 лютого платформи «Дія.Бізнес». Про це вона повідомила на фейсбук сторінці «Дія».

Чиновник назвала новий ресурс Національної онлайн-платформою для підприємців. Обіцяно, що на ній власники малого та середнього бізнесу знайдуть важливу інформацію: ідеї, цікаві кейси, перелік сервісів та програм підтримки від держави, зразки документів та ін. В кінці березня до цього переліку повинні додатися консалтингові послуги.

Дія.Бізнес — онлайн-платформа для підприємців

🚀 Тиждень до запуску платформи Дія.Бізнес!⠀Ми прагнемо розвивати українське підприємництво. Тому створюємо зручний і корисний продукт для малого і середнього бізнесу — Національну онлайн-платформу для підприємців Дія.Бізнес.⠀Перш ніж анонсувати запуск державного порталу, наша команда пройшла довгий шлях. Від дослідження ключових точок болю підприємців до пошуку конструктивних рішень разом із експертами.⠀На онлайн-платформі кожен власник малого та середнього бізнесу знайде важливу інформацію: ідеї, цікаві кейси, перелік сервісів і програм підтримки від держави, а також зможе отримати фахові консультації щодо бізнесу.⠀Це — лише частина масштабного національного проєкту з розвитку інноваційного підприємництва. Наступний крок — відкриття консалтингових зон для МСБ!⠀Стежте за новинами, щоб дізнатися більше про проєкт Дія.Бізнес.

Posted by Дія on Friday, February 21, 2020

“Ми прагнемо розвивати українське підприємництво. Тому створюємо зручний і корисний продукт для малого і середнього бізнесу — Національну онлайн-платформу для підприємців Дія.Бізнес. “,- коментує вона.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: