НОВИНИ

В Україні запускають Єдиний експортний веб-портал

22.12.2020 13:02
27021680_1943501249300634_3215000645019757436_o

Офіс з просування експорту запускає Єдиний експортний веб-портал на платформі Дія.Бізнес — онлайн-платформу для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті. Про це повідомляє пресслужба Офісу з просування експорту, пише agronews.ua.

Мета запуску — підвищення рівня національного експорту, надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки, а також іноземним компаніям, що зацікавлені в імпорті товарів та послуг з України і налагодженні партнерських відносин.

Офіційний запуск веб-порталу відбудеться у Клубі Кабінету Міністрів України, 23 грудня 2020 року, об 11:00 за участі:

🔺 Валерії Іонан, заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції;

🔺 Тараса Качки, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — Торгового представника України;

🔺 Олександра Яреми, державного секретаря Кабінету Міністрів України;

🔺 Тетяни Міськової, директора ДУ «Офісу з просування експорту України».

🔺 дистанційно також приєднається Бенжамін Клінгер, директор проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною в сфері торгівлі».

Єдиний експортний веб-портал створений Офісом з просування експорту за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: