НОВИНИ

В Україні запускають мережу демонстраційних ферм

29.03.2021 08:35
cf4471abab4e1a0c017ac70b2e8d6352

В Україні з’явиться мережа демонстраційних ферм. Зазначається, що проект створює Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Центр розвитку та правової підтримки села, пише agronews.ua.

Метою проекту є створення мережі демонстраційних ферм на базі чинних сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської продукції.

Такі демонстраційні ферми мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер – фермеру». Планується обмінюватися знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій, покращення взаємного навчання та взаємодії.

Нагадаємо, що на Львівщині виробники розробили бренд для просування українського сиру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: