НОВИНИ

В Україні запроваджують сучасну 3-продуктову систему виробництва цукру

01.09.2020 07:02
379876_1

Обладнання європейського виробництва незабаром поповнить матеріально-технічну базу Красилівської цукроварні. Зокрема, закуплено та найближчим часом буде монтуватися 2 вакуум-апарати, які стануть основою впровадження 3-продуктової схеми виробництва цукру. Про це повідомляє власник виробництва «A’SPIK Group» на своїй Фейсбук-сторінці, пише agronews.ua.

Раніше в Красилові використовувалася спрощена методика обробки цукрових буряків. Вона передбачала 2 фази вилучення кристалів цукру, відповідно, кормова меляса містила значну кількість солодких залишків.

Завдяки закупленим сучасним вакуум-апаратам вдасться значно збільшити ступінь вилучення цукру з сиропу. Циркулятори, передбачені їх конструкцією, примусово перемішуватимуть густу рідину. Зелена та біла патоки, утворені внаслідок фугування центрифугами, двічі проходитимуть повторну обробку, що дозволить уникнути втрат.

Обладнання, що їде з Європи, пройшло стартове робоче випробування на цукрозаводі м. Орадея (Румунія) та показало відмінні результати. Після доставки в Красилів та повноцінних монтажних робіт воно стане частиною лінії з виробництва білого золота краю.

Безумовним лідером з впровадження технологій є Старокостянтинівський завод, який використовує найсучасніші зразки обладнання та методики отримання солодкого продукту. Протягом останніх трьох років його наздоганяє Шепетівська цукроварня, адже з моменту входження A’SPIK зазнала чималих змін на краще, – йдеться у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: