НОВИНИ

В Україні запрацює реєстр виробників органічної продукції

29.11.2020 12:33
a-18375

Вже на початок весни 2021 р. в Україні практично ідеально має працювати законодавство про органічне виробництво. Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповіла президент ГС «Органічна Україна» Олена Корогод, пише  agronews.ua.

За словами Олени Корогод, ці фактори однозначно вплинуть на  ринок органічної продукції — він максимально наблизиться до міжнародних стандартів. Відбудеться й максимальна гармонізація українського законодавства з нормами ЄС щодо захисту прав споживачів.

«Спочатку з’явиться прядок сертифікація — він створить можливість появи  реєстру органів сертифікації. Це перша умова. А далі у нього вноситься перший орган сертифікації. Лише після включення цього органу сертифікації у відповідний реєстр сертифікаторів дозволяє йому подати своїх операторів в загальний Реєстр операторів органічного виробництва України. Я очікую появу Реєстру виробників органічної продукції у лютому-березні  2021 р.  Вже на початок весни 2021 року законодавство про органічне виробництво має працювати практично ідеально», — повідомила експерт.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: