НОВИНИ

В Україні з’явився новий вітчизняний виробник міндобрив

17.10.2020 14:34
UMF14-768x512

Компанія «Українські мінеральні добрива» (УМД) ввела в експлуатацію комплекс із виробництва мінеральних добрив у Кривому Розі. Про прес-служба  компанії, пише agronews.ua.

«Основний продукт, який буде випускати нове підприємство, — азотно-сірчані і комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Виробничі потужності нового виробника дозволяють забезпечити українських аграріїв готовою продукцією в обсязі до 100 тис. тонн щорічно. Загальний обсяг інвестицій в проект склав більше $11 млн», — уточнюється в повідомленні.

Як зазначив генеральний директор УМД Олексій Афанасьєв, новий виробничий комплекс застосовує енергоефективну та екологічно безпечну технологію виробництва гранульованих добрив, базуючись на технології компактування.

«Наш завод дозволяє виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, ґрунту, культури і кліматичних умов. Добрива, які ми виробляємо, орієнтовані на потреби сучасного сільського господарства. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління», — додав О. Афанасьєв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: