ВАЖЛИВО

В Україні з 10 червня запустять онлайн-реєстрацію земельних ділянок

06.06.2020 10:03
cd08d1e5c6beccd0831a01b7fe0e586a

Кабінет міністрів дозволив подавати документи для реєстрації земельних ділянок в органи Держгеокадастру онлайн з 10 червня, пише  agronews.ua.

Зокрема, 10 червня Держгеокадастр почне реалізацію пілотного проекту щодо запровадження принципу екстериторіальності при державній реєстрації земельних ділянок.

Це означає, що для подання документів та реєстрації ділянки не потрібно буде їхати до конкретного органу відомства, наприклад, до столиці – це можна буде зробити за місцем проживання.


«Мається на увазі, що громадянин може звернутися за послугою за місцем реєстрації, а заявка буде розглядатися в органах інших областей. В електронній формі це займе 7 днів замість 14 й усуне можливість для корупції, тому що заявка об’єктивно розглядається людьми, які не знають тих, хто ці документи подав», – прокоментував на засіданні прем’єр-міністр Денис Шмигаль.


Як уже повідомлялося, у березні Кабінет міністрів України ввів принцип екстериторіальності при погодженні з Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру документації із землеустрою для того, щоб унеможливити корупційні ризики та необґрунтовані відмови. У лютому Держгеокадастр запустив безкоштовний сервіс для перевірки заяв на реєстрацію земельних ділянок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: