НОВИНИ

В Україні виробникам органічної продукції нададуть держпідтримку на 2021 рік

07.03.2021 15:34
2953167

Комітет з питань аграрної та земельної політики визначено сума підтримки для органічних виробників України у 2021 році. Держпідтримка розвитку органічного виробництва становить 50 млн грн, повідомляє agronews.ua.

Визначена сума в 50 млн грн розподілиться наступним чином:

30 млн грн — бюджетна субсидія з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь (5 тис грн на 1 га, але не більше 20 га на одну особу);

15 млн грн — субсидії на одну голову великої рогатої худоби (5 тис грн на 1 голову ВРХ);

5 млн грн — відшкодування вартості витрат на проведення сертифікації органічного виробництва (до 30% вартості).

«Розвиток органічного ринку залишається пріоритетом аграрної політики України, тому для нас важливо дотримуватись спільного вектора розвитку з Європейським Союзом у цьому питанні. Ще одним кроком до стимулювання розвитку цієї галузі стане розширення державної підтримки розвитку органічного виробництва та закріплення відповідних напрямів з 2021 року», – сказав Висоцький.

Очікується, що згадані пропозиції, так само як й інші розглянуті напрямки державної підтримки сільгосптоваровиробників у цьому році, будуть внесені до сесійної зали Верховної Ради на розгляд та схвалення народними депутатами вже у другій половині березня 2021 року.

Нагадаємо, на засіданні агрокомітету 17 лютого було презентовано концепцію державної підтримки агропромислового комплексу України на 2021 рік.

3 березня відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на якому було внесено зміни до державної підтримки агропромислового комплексу України на 2021 рік.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: