НОВИНИ

В Україні виплачено 99% держпідтримки аграріям за 2020 рік

05.01.2021 14:02
f6473d208e29e9e80026da4ecca42eab

У 2020 році на державну підтримку АПК було виділено 4 млрд грн. Станом на 30 грудня 2020 року аграріям нараховано 3,97 млрд грн фінансової підтримки – що становить 99,3% всіх коштів. Таку максимальну ефективність маємо вперше за останні роки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

Також цього року був підтриманий законопроєкт № 3295, який удосконалює державну підтримку аграріїв, розширює коло потенційних отримувачів підтримки у сфері органічного виробництва, аквакультури, овочівництва, ягідництва, козівництва, зрошення, запровадження можливості підтримки виробників, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Документ визначає принципи, на яких надається державна підтримка – прозорість, публічність, цільове використання наданих коштів.

“Бачимо, рік спільної інтенсивної роботи дав свій результат. Дякую всім фермерам, народним депутатам, профільним аграрним асоціаціям, працівникам міністерств і відомств, які долучилися до роботи та прийняття кінцевих рішень!”, – зауважив Тарас Висоцький.

Нагадаємо, в Україні названо обсяг тіньового ринку овочів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: