НОВИНИ

В Україні викрито схему поставок контрабандних російських міндобрив

09.07.2020 18:31
2-2837_965x0

Столична прокуратура зі співробітниками Служби безпеки України та Державної фіскальної служби викрили масштабну схему поставок в Україну мінеральних добрив з Росії в обхід санкцій і сплати податків. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва , пише agronews.ua.

Виробники мінеральних добрив з Російської Федерації, які рішенням РНБО від 02.05.2018 р. внесені до списку санкцій, організували канал постачання мінеральних добрив в обхід антидемпінгових мит, що дозволило дистриб’юторам протягом 2014-1018 років реалізовувати мінеральні добрива на території Україниа за демпінговими цінами і ухилятися від сплати обов’язкових платежів

Під час розслідування на підприємствах в 15 областях пройшли обшуки. Були вилучені документи, чорнові записи, митні декларації, близько 1000 тонн мінеральних добрив і електронні носії інформації.

Встановлено, що посадові особи українських компаній свідомо вносили неправдиві відомості до митної документації, вказуючи інший код за класифікатором товарів, на який не встановлене антидемпінгове мито.

Махінації призвели до того, що  держбюджет недоотримав значну суму грошей.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: