НОВИНИ

В Україні вперше дозавантажено соняшниковою олією танкер у морі

07.05.2020 13:04
1588771031-173

United Barge Company у травні 2020 року виконала дозавантаження соняшникової олії з річкового танкера на морський у відкритому морі на замовлення компанії «Кернел», що стало першим подібним досвідом в Україні. Про це повідомила пресслужба компанії на сторінці в Facebook, пише agronews.ua.

Так, на танкер SC Draco було спочатку завантажено 33,2 тис. тонн соняшникової олії, після чого він вийшов у море для дозавантаження. Танкер UBC Amosov доставив на рейд 2,6 тис. тонн олії.

Операція з перевантаження, включаючи всі допоміжні процеси, зайняла близько доби, що дозволило значно зменшити витрати на фрахт всього судна і оптимізувати логістику, уникнувши витрат з суднозаходу в другий український порт. При цьому уточнюється, що планувалася дана операція більше року.

«Хотілося б відзначити, що це перша в українській історії операція такого роду, і якщо довантаження зернових давно стало буденністю, то для олії це справжній прорив. Вимоги до STS операцій у судновласників танкерного флоту на порядок вище, ніж при перевантаженні балкерів, що зажадало значних зусиль для забезпечення необхідного рівня безпеки стоянки танкерів один біля одного, включаючи забезпечення Yokohama Fenders, безпеки самого перевантажувального процесу з використанням спеціалізованих шлангів і знаходження допоміжного судна в безпосередній близькості протягом всього процесу перевантаження, і дотримання норм екологічної безпеки», – прокоментували в United Barge Company.

Нагадаємо, перелік малодіяльних станцій Укрзалізниці буде зменшено на 77 станції.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: