НОВИНИ

В Україні відкрили дані обсягів зерна на всіх елеваторах

10.12.2019 17:24
b3289a144e3b875_1000x600 (1)

ДП «Держреєстри України» запускає нову послугу веб-перегляду інформації щодо обсягів зерна, яке зберігається по всій Україні, на підключених до Основного реєстру складських документів на зерно, та зерна прийнятого на зберігання зернових складах. Про це йдеться в повідомленні держпідприємства.

«Переглянути можна як загальні обсяги зерна, що знаходяться на зберіганні по Україні, в розрізі культур та класів зерна, так і обсяги, що зберігаються на кожному конкретному елеватору, який підключено до реєстру», – зазначають в повідомленні.

Дана послуга запущена в тестовому режимі з 7 грудня 2019 року. Для того щоб протестувати послугу, необхідно увійти до кабінету на сторінці перевірки легітимності складських документів на зерно використовуючи логін zvit та пароль 123 .

«По закінченню тестового періоду, з 23 грудня 2019 року, послуга буде доступна після підписання договору на роботу в цій системі. Текст такого договору та умови підключення, будуть викладено у нас на сайті в найближчий час», – додають «Держреєстри України» .


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: