НОВИНИ

В Україні ціни на яблуко зросли на 25%

25.01.2021 13:15
308907

На поточному тижні торгівля на українському ринку яблук дещо активізувалася. Представники оптових компаній, посилаючись на досить активні продажі яблук в роздрібних мережах, збільшили обсяги закупівель. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

При цьому пропозиція яблука високої якості на ринку досить обмежена, що також сприяє зростанню цін на дану продукцію. Багато садівників на даний момент пропонують в продаж в основному продукцію, якість якої почала погіршуватися внаслідок тривалого зберігання.

Як результат, лише з початку поточного тижня мінімальні ціни на яблуко в Україні зросли в середньому на 25%. Сьогодні місцеві садівники готові продавати яблука не дешевше 10-17 грн / кг ($ 0,35-0,60 / кг) в залежності від калібру і сорти, причому вони відзначають, що найбільшим попитом користуються сорти «Айдаред» і «Голден».

За словами ключових гравців ринку, пропозиція місцевого яблука продовжує поступово скорочуватися. Багато українських садівників на сьогоднішній день вже фактично завершують поточний сезон реалізації даних фруктів. Крім того, в продаж вже практично не надходять яблука сорту «Гала», все це в результаті і призвело до підвищення відпускних цін в даному сегменті.

Також варто відзначити, що на даний момент місцеве яблуко в Україні вже коштує в середньому на 11% дорожче, ніж у другій половині січня 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: