НОВИНИ

В Україні триває приватизація спиртових активів

24.02.2021 08:32
68374-1_large

12 березня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» (спиртове виробництво). Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України, пише agronews.ua.

Активи зосереджені в двох локаціях на Тернопільщині: селі Мишковичі Тернопільського району та селищі міського типу Дружба Теребовлянського району.

Об’єкт приватизації складається з будівель та споруд загальною площею 12 318,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, спиртосховища, склади, майстерні, градирня, бардосховище тощо. Наявне основне технологічне обладнання, що знаходиться в задовільному стані, а також всі необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під’їзні шляхи.

Загалом перелік окремого майна, що буде виставлено на онлайн-аукціон, складається з 511 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Загальна площа земельних ділянок – 13,8553 га.

Стартова ціна активу становить 7 291 753 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 11 березня 2021 року.

Приватизація Мишковицького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» проходить в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році.

Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт» та ще 37 заводів, що об’єднані в концерн «Укрспирт».

За результатами прозорих онлайн-аукціонів з приватизації спиртових активів до державного бюджету вже має надійти близько мільярда гривень.

Нагадаємо, що Фонд держмайна відкидає звинувачення щодо продажу «розкраденого» спиртзаводу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: