НОВИНИ

В Україні створили серветки, що повністю розкладаються

15.03.2020 17:03
imgonline-com-ua-Resize-aEk5Yub9qqeN

Українська компанія «Біосфера» першою в країні почала випускати серветки, що повністю розкладаються. Про це повідомляє видання “Хмарочос”.

Як зазначається, Smile baby стануть першими на ринку вологими серветками для дитячої гігієни від українського виробника. Вони виготовлені з бавовняного волокна, що повністю розкладається. Серветки стануть ще одним продуктом у категорії GoGreen, яку випускає корпорація «Біосфера».

Повідомляють, що зо своїми споживчими властивостями нові серветки м’які та міцні, містять гіпоалергенний лосьйон, що на 99% складається з води. Зазначають, що його складові безпечні для дитячої шкіри.

Втім, хоча серветки й розкладаються, на виробництво бавовни все ще витрачається велика кількість води.

«Відмова від продуктів нафтопереробки, мінімізація їх використання при виробництві одноразової продукції – загальносвітовий тренд, який буде тільки зміцнюватися. «Біосфера» бачить свою роль в тому, щоб формувати цей тренд в Україні та прищеплювати культуру усвідомленого споживання. Наша програма GoGreen буде виконувати ще й освітню функцію. Ми плануємо проводити інформаційні кампанії і розповідати про властивості і переваги натуральних і екологічних продуктів. Програма включатиме маркування продукції знаком GoGreen, щоб її можна було легко ідентифікувати на полиці», – коментує керівник бізнес-напрямку Hygiene корпорації «Біосфера» Олександр Лавров.

Серветки вже можна знайти в українських роздрібних мережах і онлайн-магазинах.

Раніше «Біосфера» представила перші в Україні біорозкладні і придатні до компостування пакети для сміття, при виробництві яких не використовують поліетилен. Корпорація планує і далі розширювати серію продуктів GoGreen з матеріалів, що будуть завдавати мінімальної шкоди навколишньому середовищу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: