НОВИНИ

В Україні створюють Стратегію розвитку зрошення на 10 років

20.07.2020 13:58
rigacyna-sistema-ce-pdvedennya-vodi-na-polya-zroshennya_874-10358

У Мінекономіки активно працюють над реалізацією Стратегії розвитку зрошення в Україні на період до 2030 року з залученням широкого кола фахівців цієї галузі. Відновлення зрошення забезпечить сталий розвиток сільськогосподарської галузі в південних регіонах і реалізацію аграрного потенціалу всієї України, зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко в Одесі під час круглого столу, повідомила пресслужба відомства. Про це повідомляє agronews.ua.

«Питання відновлення зрошення вимагають невідкладної уваги. Впровадження стратегії і спільних напрацювань дозволить ефективніше реалізовувати наш аграрний потенціал, зокрема збільшити обсяг виробництва агропродукції, створити нові робочі місця, залучити інвестиції та стимулювати розвиток бізнесу на селі », – зазначив він.

Учасники зустрічі детально обговорили передумови і перспективи розвитку зрошення в Одеській області і в інших південних областях, а також розглянули перспективи розвитку зрошувальної інфраструктури.

Крім того, під час робочої зустрічі обговорювалися питання державної підтримки аграріїв і, зокрема, облік специфічних умов південного регіону, створення необхідних умов для розвитку підприємництва, спрощення програм кредитування, питання підтримки тваринництва, а також виноградарства і виноробства.

Нагадаємо, Soft.Farm пропонує аграріям функцію планування посівів з урахуванням сівозміни.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: