НОВИНИ

В Україні створять м’ясо-ковбасний кластер

26.06.2020 18:32
https://agronews.ua/

Букачівська ОТГ Івано-Франківської області планує створити перший в Україні м’ясо-ковбасний кластер. Про це заявила під час презентації результатів проєкту СУП та Програми U-LEAD з Європою «ОТГ та БІЗНЕС: шляхи сприяння взаємодії» провідний спеціаліст Букачівської ОТГ Тамара Гаргат. Про це повідомляє AgroPortal, пише agronews.ua.

«Наша громада претендує стати найбільшим центром виробництва ковбаси в Україні. Ще понад 200 років тому в наших краях розпочали роботу маленькі ковбасні мануфактури, які зараз переросли в цехи, що виробляють 40-45 тонн м’ясних продуктів на добу», – наголосила вона.

За словами Тамари Гаргат, в Букачівській ОТГ знаходиться найбільший в західному регіоні забійний цех та вирощується рогата худоба елітних сортів.

«Наші ковбасні виробники мають свої запатентовані авторські рецепти. Найбільш відомими виробництвами краю є: «Букачівські ковбаси», «Вишнівські ковбаси», а також «Букачівські на дровах», – підкреслила вона.

Також пані Тамара додала, що цього року громада хотіла провести перший «Ковбаса Фест», проте у зв’язку із пандемією COVID-19 перенесли на невизначений час.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: