НОВИНИ

В Україні створено перший органічний експортний альянс

11.07.2020 13:02
a016330-eco-labels (1)

ГС «Органічна Україна» за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з «Офісом з просування експорту України» створила перший в Україні органічний експортний альянс для спільного пошуку нового ринку продажів зернової продукції з доданою вартістю – Organic Ukraine Business Hub CEREALS. Про це повідомляє прес-служба ГС «Органічна Україна», пише agronews.ua.

Як зазначається, на першому етапі альянс шукатиме новий ринок для українських органічних круп та пластівців, а також вибудує стратегію входження на цей ринок, що дасть можливість на другому етапі знайти потенційних покупців, встановити з ними партнерські відносини та почати здійснювати поставки вже переробленої в Україні продукції на новий цільовий ринок.

Кінцева ціль бізнес-хабу – збільшення прибутків компаній-учасників та сприяння їх конкурентоспроможності. 

«Об’єднавши зусилля, українські виробники можуть представити набагато ширший асортимент органічних круп та пластівців на зовнішніх ринках. І цей альянс дає позиціонування спільної асортиментної пропозиції», – йдеться в повідомленні. 

Наразі до альянсу входять шість експортоорієнтованих підприємств: ТОВ «Агрофірма «Поле», ПП «Галекс-Агро», ТОВ «Кварк», ТОВ «Органік Оригінал», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Фірма «Діамант ЛТД».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: