НОВИНИ

В Україні стартувала програма співпраці з виноробами Франції

23.11.2019 10:05
1539182547-4583

«Бордо – Закарпаття» – програма співробітництва з провідними фахівцями виноробства Франції стартувала сьогодні, 22 листопада. Про розвиток бренду «Вино Закарпаття», підвищення якості місцевих вин краю через навчання виноробів, про розвиток винного туризму та популяризацію українського вина у країні, та з-за кордоном розповіли журналістам на прес-конференції в Ужгороді. Пише transkarpatia.net

Ініціювалала співпрацю з французькими виноробами і, власне, програму «Бордо – Закарпаття» компанія «Шато Чизай». Бордо обрали не випадково! Це регіон №1 у Франції з виноробства і винного туризму, який ефективно розвивається та приносить дохід. І так схожий із Закарпаттям.

Франції знадобилося століття, аби стати всесвітньо відомими і популярними у галузі виноробства. Аби зробити в Україні це набагато швидше, вирішили перейняти досвід, навчити молодь та підняти рівень виноробів. Саме для цього налагодили співпрацю з французькими фахівцями, які погодилися на супровід бренду «Вино Закарпаття» до світового визнання.

Говорили також про потенціал Закарпаття у сфері виноробства та винного туризму, про те як його максимально ефективно використовувати, про необхідність підтримки з боку держави та, власне, як перетворити бажання ініціативних людей у реальність.

22 листопада стартував перший етап реалізації програми «Бордо-Закарпаття». Це – освіта та навчання. Французькі фахівці проведуть кілька лекцій в Ужгороді, Берегові та Сваляві, де розкажуть про історію вина, виноробства і поділяться досвідом на шляху до успіху Франції. Детальніше про це – у підсумковій програмі «7 днів».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: