ВАЖЛИВО

В Україні ще дві птахофабрики офіційно виробляють курятину без антибіотиків

20.06.2020 08:02
9f5133c5403cd9405f9e4813690a7066

Асоціація «Союз птахівників України» інформує про завершення аудитів на двох підприємствах-членах асоціації щодо підтвердження вирощування птиці без застосування антибіотиків. Аудити проводилися представництвом міжнародного органу з сертифікації ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» з 25 по 28 травня 2020 року на підприємствах – ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Вінницька птахофабрика». Повідомляє прес-служба асоціації, , пише agronews.ua.

Відповідно Вимог до птахопідприємств із технологією вирощування птиці без застосування антимікробних засобів, підприємствами було затверджено та погоджено з асоціацією плани моніторингу залишків інгібіторів та токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці, які є основою для підтвердження відповідності зазначеним вимогам.

Крім цього, результати аудитів ґрунтувалися на переліках питань щодо відповідності Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків. На основі них, визначалися критерії відповідності принципам вирощування птиці та отримання продукції без застосування антибіотиків.

Згідно висновків проведених аудитів, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Вінницька птахофабрика» відповідають задекларованим Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків.

Керуючись результатами аудитів, Асоціацією «Союз птахівників України» надано право наносити додаткове маркування класу «А» на продукцію ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Вінницька птахофабрика» з 16 червня 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: