НОВИНИ

В Україні почали висаджувати перші промислові мигдалеві сади

05.11.2020 11:32
9

На півдні України почали висаджувати перші промислові сади мигдалю. Для закладки насаджень використовують саджанці вітчизняного виробництва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент Української горіхової асоціації Геннадій Юдін, пише agronews.ua.

«Створення промислових мигдальних садів — це не просто амбітна програма Української горіхової асоціації, а один з реальних способів диверсифікації сільського господарства в умовах мінливого клімату, особливо для Півдня України», — написав він.

Геннадій Юдін зазначив, що за мигдалем майбутнє українського горіхівництва, адже клімат змінюється і в цих умовах горіх відчуває себе добре.

«Це надає аграріям можливість диверсифікувати традиційний аграрний бізнес. Тому перші конкретні кроки для створення промислового мигдалевого ведення господарства вже зроблені, перші щеплені саджанці українських сортів сьогодні відправляються для створення нових садів мигдалю», — повідомив президент Української горіхової асоціації.

Також він зазначив, що разом із розширенням розплідника мигдалю і розвитком промислових мигдальних садів відразу ж виникає необхідність у створенні оптимальної технології вирощування в промислових садах для підвищення рентабельності мигдалевого садівництва. У цьому українським гріховодам допоможе досвід українських аматорів-садівників і закордонна практика.

Нагадаємо, українці почали купувати більше баштанних вітчизняного виробництва.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: