НОВИНИ

В Україні розмежують майно між районами та територіальними громадами

15.12.2020 09:02
foto-6

Обласним державним адміністраціям, територіальним громадам і районним радам потрібно провести серйозну роботу з передачі майна громад районів укрупненим територіальним громадам, заявив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час онлайн-наради щодо питань реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій». Про це повідомляє pivdenukraine, пише agronews.ua.

Як повідомив В’ячеслав Негода цей Закон набув чинності 6 грудня 2020 року та дає можливість розпочати роботу органів місцевого самоврядування в новоутворених громадах і районах.

Він підкреслив, що наразі новоутворені громади – це центри економічного зростання з новим якісним менеджментом і ресурсами.

Завдяки новим повноваженням та можливостям об’єднані територіальні громади, крім зростання власних фінансових можливостей, у результаті децентралізації, мають й інструменти забезпечення економічного розвитку.

Також під час наради старший експерт Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Віра Козина розповіла про алгоритм дій з передачі спільного майна територіальних громад районів укрупненим територіальним громадам.

Нагадаємо, названо, як ФОП зможуть отримати одноразову держдопомогу на порталі Дія.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: