НОВИНИ

В Україні різко виросли ціни на червону ікру

07.01.2021 14:17
file

В Україні різко виросли ціни на червону ікру. Асоціація українських імпортерів риби і морепродуктів повідомила, що у поточному році ціна на червону ікру в Україні піднялась в середньому на 20%. Відповідну заяву зробив гендиректор асоціації Дмитро Загуменний. Про це повідомляє «Преса України», пише agronews.ua.

Асоціація українських імпортерів риби і морепродуктів повідомила, що у поточному році ціна на червону ікру в Україні піднялась в середньому на 20%. Відповідну заяву зробив гендиректор асоціації Дмитро Загуменний.

Він нагадав, що на Алясці  сезон промислу ікри горбуші і кети триває з кінця червня по вересень. В результаті ціна на цю продукцію не коливається з жовтня по травень. Також Україна імпортує ікру форелі з Данії, Норвегії, Фінляндії. Така ікра є на ринку цілий рік.

Дмитро Загуменний додав, що на ціни частково впливає курс гривні до долара.

«Якщо порівнювати з минулим сезоном, то треба сказати, що на вартість впливає в першу чергу кількість риби, яка приходить до берегів на нерест. Цього року риби прийшло на 30-40% менше, тому вартість ікри вище», – підсумував Загуменний.

Наразі ікра горбуші не нижче 1,8-2 тис. грн/кг, ікри кети – 2-2,4 тис. грн./кг, ікри форелі – 1,4-1,6 тис. грн./кг.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: