НОВИНИ

В Україні різко подорожчала черешня

11.07.2020 19:00
picture2_krupnyj-proizvodi_343235_p0

Більшість садівників України на поточному тижні заявили про завершення сезону реалізації черешні, повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

Підтверджують цю інформацію і оптові компанії, які на цьому тижні повідомляли про брак пропозиції даної ягоди в місцевих господарствах, придбати необхідний оптовий обсяг черешні не вдавалося навіть шляхом підвищення закупівельних цін на дані кісточкові.

Останні партії черешні садівники пропонували до продажу за ціною 40-80 грн/кг ($1,48-2,97/кг), залежно від якості і сорту. При цьому, на поточному тижні виробники все ж підвищили ціни на залишкові партії черешні в середньому на 28%.

Ціна на черешню часто перевищувала рівень цін минулого року, що обумовлено зниженням виробництва черешні в країні із-за несприятливих погодних умов навесні. Висока вартість часто ставала причиною для зниження попиту на цю ягоду. Учасники ринку пояснювали це тим, що кінцеві споживачі були не готові купувати місцеву ягоду за такою високою ціною.

Варто відзначити, що в минулому році сезон черешні в Україні завершився приблизно на 2 тижні раніше, але останні партії цієї продукції виробники відвантажували в середньому на 24% дешевше, ніж в поточному сезоні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: