ВАЖЛИВО

Романа Лещенка призначено Міністром аграрної політики та продовольства

17.12.2020 13:24
1594202202-699

Верховною Радою України, під час четвертої сесії дев’ятого скликання 17 грудня 2020 року, було підтримано призначення Лещенка Романа Миколайовича Міністром аграрної політики та продовольства України. Про це повідомляє agronews.ua.

Доповідь щодо доцільності призначення кандидатури Романа Лещенка на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України зробив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Також співдоповідь зробив Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Депутатський корпус 242 голосами «за» проголосував за запропоновану кандидатуру Романа Лещенка на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України.

Роман Лещенко народився 23 листопада 1988 році в селі Пеніжкове Христинівського району Черкаської області. У 2011 році здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію магістра права (диплом магістра з відзнакою).

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Фінансово-правове регулювання офшорних механізмів», отримав диплом кандидата юридичних наук.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 р. № 643-р Лещенка Романа Миколайовича було призначено Головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. На цій посаді Роман Лещенко перебуває посьогодні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: