НОВИНИ

В Україні приватизація у 2021 році під загрозою зриву

19.01.2021 08:15
dizajn-bez-nazvanija

Приватизація у 2021 році під загрозою зриву, а країна може недоотримати до свого бюджету близько 12 млрд гривень. Таку заяву зробили в Фонді держмайна (ФДМ), при цьому зазначивши, що деякі дії правоохоронних органів дестабілізують ситуацію, що склалася на державних підприємствах. При цьому у фонді наголошують, що правоохоронці тісно пов’язані з олігархами та всіляко притримуються їх інтересів.  Про це повідомляє fbc.ua, пише agronews.ua.

Як приклад була наведена ситуація з тиском на АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Були проведені безпрецедентні рішення (процесуальні), які стали продовженням слідчих дій. Також в ФГУ заявили про те, що подібні дії можуть відлякувати іноземних інвесторів.

Раніше повідомлялося, що приватизація у 2020 році поповнила держбюджет на 2,5 млрд гривень. Пресслужба Фонду держмайна вказала в повідомленні, що кошти, отримані від приватизації протягом 2020 року, в п’ять разів перевищують отримані в 2019-му (547 млн ​​грн) і в 10 перевищують суму, отриману у 2018-му (269 млн грн).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: