НОВИНИ

В Україні пройшов наймасштабніший тренінг Bednar

29.06.2020 15:09
6587

З 22 по 26 червня відбувся масштабний захід із навчання менеджерів і сервісних інженерів дилерів компанії BEDNAR в Україні. Про це прес-служба компанії, пише agronews.ua.

Особливістю навчання стали демонстрації роботи техніки у полі з обов’язковим тестуванням засвоєної інформації менеджерів і сервісних інженерів. Для цього дилери компанії BEDNAR поставили на демонстраційний полігон сім агрегатів для виконання ґрунтообробітку, сівби та внесення добрив у профіль ґрунту одночасно з розпушуванням.

«У нас дуже широка лінійка агрегатів, тому було прийнято рішення провести Велике літнє навчання для дилерів, поєднавши теоретичні заняття та польовий практичний тренінг», — говорить Михайло Кришко, директор представництва «Беднар Україна».

Впродовж шести днів навчальні курси прослухали понад 100 спеціалістів, які представляли чотирьох дилерів техніки BEDNAR в Україні.

«Якісна сервісна підтримка та надання змістовних консультацій щодо агрономічних вигод та підвищення ефективності від використання наших агрегатів — це основа успішних продажів, і головне — правильної та довговічної роботи агрегатів», — говорить Михайло Кришко.

Нагадаємо, оприлюднено результати тестування зносостійкості робочих органів LONG-LIFE на практиці.

Серед представлених агрегатів були як бестселери компанії, які вже добре знайомі аграріям України, — дискатори SWIFTERDISC і компактори SWIFTER, так і новинки, які відомі ще не всім аграріям України — універсальна зернова сівалка OMEGA, глибокорозпушувачі TERRALAND Profi та бункер FERTI CART, за допомогою яких можна вносити мінеральні добрива одночасно з обробітком ґрунту. Також були продемонстровані й абсолютні новинки останнього року — дискова борона Atlas, яка має унікальний на ринку агресивний диск, і дисколаповий агрегат ACTROS, який було продемонстровано в Україні широкій публіці.

«ACTROS — це багатоопераційний дисколаповий агрегат, який є унікальним серед аналогічних машин. Головна його особливість — можливість комбінацій використання робочих органів за різних умов експлуатації: завдяки інтегрованій усередину машини транспортній осі можна працювати із застосуванням дисків, розпушувальних лап і котків; лише лап і котків; дисків та лап; лише лап. Крім того, можливість окремого налаштування робочої глибини кожного із рядів передніх дисків, діаметр яких становить 690 мм, надає змогу поступового заглиблення робочих органів агрегату, що, своєю чергою, сприяє зменшенню тягового опору агрегату і, відповідно, зменшує витрату палива трактором», — говорить пан Михайло.

Окрім менеджерів та сервісних інженерів компаній-дилерів з агрегатами BEDNAR мали змогу ознайомитися безпосередньо й клієнти компанії.

Для довідки: компанія «АМАКО Україна» є одним із найбільших в Україні дилерів сільськогосподарської техніки Bednar, Massey Ferguson, Geringhoff, технологічних рішень Precision Planting, комерційних автомобілів IVECO, а також є структурною одиницею виробника зрошувальних машин WESTERN.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: