НОВИНИ

В Україні проведуть онлайн-фестиваль приготування борщу

01.03.2021 17:44
image

Міністерство культури та інформаційної політики 5 березня проведе онлайн-презентацію приготування українського борщу. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Фейсбуці, пише agronews.ua.

«Борщ – українська страва. Це знаємо ми, та розуміє дедалі більше іноземців. Доказ цьому – рейтинги авторитетних міжнародних медіа. Робота над популяризацією асоціативного словосполучення – «борщ-Україна» триває. А для адептів сумнівних теорій в інформаційному полі готуємо залізний аргумент – подання українського борщу до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому 5 березня Міністерство культури та інформаційної політики разом із громадською організацією «Інститут культури України» за шефства Євгенія Клопотенка проведе онлайн-презетацію «Культура приготування українського борщу», – повідомив Ткаченко.

Він зазначив, що під час події буде зафіксований рекорд наймасовішого приготування нашої національної страви. За його словами, 25 учасників з усіх регіонів України зберуться разом, аби приготувати борщ за неповторним автентичним рецептом кожного. Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм.

Початок онлайн-фестивалю борщу 5 березня 2021 о 16:00.

Нагадаємо, що на Полтавщині відкрили музей борщу, де зібрали більше 360 рецептів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: