НОВИНИ

В Україні протягом тижня впадуть ціни на кавуни

16.08.2020 18:20
arbuz_foto1

У Херсонській області масово почали збирати кавуни, вирощені без плівки та добрив.  Про це повідомляє unian, пише agronews.ua

«Зараз йде збирання врожаю справжніх кавунів, вирощених без поливу. Отже, такі кавуни мають бути дешевшими, ніж ранні», – йдеться в сюжеті. 

Фермер Зоя Сигальська зазначила, що саме справжні кавуни, які ростуть без поливу, солодші та смачніші. За її словами, цього року через холодну весну кавуни були посіяні на місяць пізніше, тому збирання врожаю замість липня розпочалося тільки в середині серпня. 

За словами Сигальської, попри появу нової партії кавунів, ціна на ягоду на ринках України ще не впала. 
Як говориться в сюжеті, фермери здають ягоду по 2 гривні за кілограм, проте, поки кавуни доїжджають до пункту реалізації їх вартість істотно збільшується. 

За словами Едуарда Голуба на ціну впливає ПДВ, транспортні маркетингові витрати. На місцевому оптовому ринку, куди фермери звозять кавуни невеликими партіями, середня ціна не перевищує 3 гривні за кілограм. 

За словами фермерів, протягом тижня можна розраховувати на зниження ціни на кавуни, оскільки в продаж надійде нова партія ягоди. 

Фермери також відзначили, що наприкінці серпня мають з’явитися у продажу пізні сорти кавунів, які зазвичай найдешевші, однак їх ціна буде залежати від погодних умов і розміру врожаю. Зараз фермери не беруться прогнозувати, яким буде осінній урожай. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: