НОВИНИ

В Україні продовжує дорожчати свинина

06.12.2019 13:17
1752362

Свинина в Україні дорожчає вже третій тиждень поспіль. Ціни на свиней забійних кондицій зростають вже третій тиждень поспіль. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), цього тижня середні котирування живця становили 48,27 грн за кілограм. На наступний тиждень прогнозується подальше подорожчання забійних свиней, пише Meat-Inform.

За тиждень середня ціна живця зросла більше, ніж очікувалось. За даними АМГ, зростання становило 2,13 грн – з 46,14 до 48,27 грн за кілограм живою вагою. Наступного тижня котирування збільшуватимуться, утім, аналітики вважають, що вони не перевищать позначки 49 гривень за кілограм.

Що ж до закордонних ринків живця свиней, у Асоціації “М’ясної Галузі” повідомляють: “На німецькому ринку продовжується зростання вартості свинини, з попереднього тижня живець в Німеччині подорожчав ще на 3 євроценти до 1,64 євро за кілограм, що пояснюється збільшенням імпорту та наближенням зимових свят”.

А, наприклад, у США ситуація з ринком живця гірша, ніж в ЄС чи в Україні. Там середні котирування свиней забійних кондицій цього тижня становили 0,77 долара за кілограм. Утім, це на 2 центи більше, ніж минулого тижня.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: