НОВИНИ

В Україні продовжує дешевшати картопля

16.02.2019 07:00

Сьогодні фермери основних регіонів виробництва пропонують до продажу картоплю по 5-7грн/кг ($0,18-0,26/кг) в залежності від якості. На поточному тижні ціни на картоплю в Україні знову знизилися, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Багато фермерів повідомляють про чималі запаси картоплі в сховищах. При цьому торгова активність у цьому сегменті в Україні залишається досить низькою. У підсумку, для того щоб стимулювати попит на картоплю і розпродати запаси, фермери знижують ціни на цю продукцію.

Так, за даними щоденного моніторингу проекту, з початку поточного тижня ціна на картоплю в Україні знизилася в середньому на 14%, і сьогодні фермери основних регіонів виробництва пропонують до продажу цю продукцію за 5-7грн/кг ($0,18-0,26/кг) в залежності від якості.

Причиною здешевлення продукції експерти проекту вважають зниження попиту на картоплю як з боку оптових компаній, так і роздрібних мереж. За повідомленнями учасників ринку, спад торгово-закупівельної активності на ринку обумовлений тим, що основну частину пропозицій на даний момент становить продукція невисокої якості.

Варто додати, що на даний момент картоплю в Україні коштує в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому, враховуючи досить великі запаси цієї продукції в сховищах, українські фермери не виключають можливості подальшого здешевлення в даному сегменті.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: