НОВИНИ

В Україні повністю модернізують Херсонський морпорт

19.08.2020 18:02
Haven_Cherson

Грузинсько-швейцарська компанія-консорціум «Рисоіл-Херсон» планує провести повну модернізацію Херсонського морпорту. Про це повідомляє «Український Південь», пише agronews.ua.

Про це на засіданні регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу розповів директор компанії Risoil S.A. Шота Хаджишвілі. За словами концесіонера, найближчим часом планується покращити логістику для вантажовідправників та знизити ціни на вантажні перевезення.

Нагадаємо, 26 червня 2020 року ДП «Херсонський морський торговельний порт» передано у концесію грузинсько-швейцарській компанії-консорціуму «Рисоіл-Херсон» на 30 років.

Від цього проекту державно-приватного партнерства очікується 300 млн гривень інвестицій у розвиток порту та інфраструктури міста й регіону в найближчі три роки.

Відповідно до угоди, концесіонер має забезпечити обсяги перевалки вантажів у 2030 році на рівні не менше 1,36 млн тонн за рік; протягом трьох з половиною років після закінчення перехідного періоду інвестувати в об’єкт концесії щонайменше 216 млн грн; здійснити внесок у розвиток місцевої інфраструктури щонайменше на 18 млн грн.

Також планується покращити якість стивідорних послуг, які здійснюються з використанням переданого в концесію майна, для споживачів.

Концесіонер повинен щороку сплачувати концесійний платіж у розмірі щонайменше 12 млн гривень з урахуванням індексації та 7% від чистого доходу концесіонера.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: