НОВИНИ

В Україні подорожчали огірки

18.02.2019 10:51

Томати в Польщі і Україні подешевшали, огірки дорожчали тільки в Україні, пише EastFruit.

На ринку тепличних овочів в країнах регіону на минулому тижні фахівці проекту відзначили ряд характерних особливостей. Так, на ринку червоного круглого тепличного томату істотні цінові зміни були відзначені тільки в Україні і Польщі. У той же час в Росії, Грузії і Молдові цінова ситуація залишалася стабільною. Для підтримки колишніх темпів торгівлі, продавці воліли залишати відпускні ціни на помідори без змін, посилаючись на той факт, що попит на тепличні овочі залишався малоактивним.

Як вже зазначалося вище, польським операторам не вдалося утримати рекордну в регіоні цінову планку в $ 1,98 / кг, і, до кінця нинішнього тижня, під тиском попиту, що знижується, продавці знизили ціни відпускні ціни до $ 1,69 / кг. Таким чином, до кінця тижня, що минає найдорожчий тепличний томат пропонувався на ринку Російської Федерації, і незважаючи на те, що ціни і на цьому ринку трохи просіли, показник $ 1,95 / кг залишався найвищим в регіоні.

Що стосується українського ринку, то, як повідомляють аналітики на нинішньому тижні активізувалися поставки тепличних томатів з Туреччини, і обсяги продукції істотно перевищили сформований попит. У даній ситуації продавці все частіше вдавалися до зниження відпускних цін для збереження темпів торгівлі. В результаті, за що йде тиждень ціни на тепличні помідори опустилися з позначки $ 1,97 / кг до $ 1,55 / кг. При цьому, оператори ринку сходилися на думці, що зниження відпускних цін може зберегтися і в найближчим часом.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: