НОВИНИ

В Україні подешевшали помідори

30.05.2020 20:12
2557-tomatoes

На сьогоднішній день місцеві тепличні комбінати пропонують томат не дорожче 25-27 грн / кг ($ 0,93-1 / кг), що в середньому на 18% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Про це овідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

На українському ринку зберігається тенденція зниження цін на тепличний томат,Негативна цінова ситуація в даному сегменті обумовлена ​​сезонним збільшенням продукції в тепличних комбінатах та регулярними поставками на внутрішній ринок імпортного томата виробництва Туреччини і Польщі.

Так, на сьогоднішній день місцеві тепличні комбінати пропонують томат не дорожче 25-27 грн / кг ($ 0,93-1 / кг), що в середньому на 18% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Як коментують ситуацію експерти проекту, істотний тиск на ціни надає присутність на ринку великих обсягів імпортного томата виробництва Туреччини та Польщі, ціна на які в Україні формується фактично в тому ж діапазоні, що і на місцеву продукцію.

Додамо, що на даний момент українські тепличні комбінати відвантажують томат фактично за тими ж цінами, що і рік тому. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого зниження цін в даному сегменті. Свою думку, вони аргументують тим, що найближчим часом на ринок почнуть надходити томати з літніх теплиць на півдні країни. При відсутності попиту це може привести до значних скупчень тепличного томату на складах оптових компаній, реалізувати який можна буде тільки шляхом істотного зниження цін.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: