НОВИНИ

В Україні почав дешевшати огірок

02.03.2019 09:14

Огірки на українському ринку почали падати в ціні. Незважаючи на те, що для даного сегмента було характерно скорочення поставок імпортного огірка з Туреччини, продавці змушені були знизити відпускні ціни, так як інтерес до закупівель даної продукції залишався невисоким, повідомляє EastFruit.

Так, на сьогоднішній день основні продажі огірка комбінати здійснюють по 52-58 грн / кг ($ 1,93-2,16 / кг), що в середньому на 11% дешевше, ніж тижнем раніше. Причиною здешевлення продукції, на думку експертів проекту, став так званий сезонний фактор, коли на ринок почали надходити великі обсяги продукції. Ще одні фактором зниження цін на тепличний огірок експерти називають різке збільшення пропозиції огірка з місцевих комбінатів, тоді як попит на ринку залишається невисоким.

Відзначимо, що зі збільшенням пропозиції тепличного огірка від українських виробників попит на імпортну продукцію також знизився. Наприклад, турецька огірок сьогодні пропонується по 50-53 грн / кг ($ 1,86-1,97 / кг), при цьому багато компаній через незадовільну якість даної продукції часто відмовлялися від закупівель турецького огірка.

Однак варто додати, що, незважаючи на зниження цін, огірок на сьогоднішній день українські комбінати відвантажують в середньому на 10% дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Нагадаємо, що в аналогічний період 2018 року ціни на цю продукцію на українському ринку стартували від 48 грн / кг. При цьому галузеві експерти не виключають можливості подальшого цінового зниження.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: