НОВИНИ

В Україні почали активно випробовують органічну систему захисту винограду

16.05.2020 08:02
6a2a9d88-c48e-413c-8666-9769856907ea

В Одеській області в господарстві «ВІН’С» на 10 га вирощують столовий виноград та випробовують органічну систему захисту росли. Повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

Як зазначила керівниця господарства Тетяна Шмаглюченко, виноград люблять шкідники та хвороби, тому виноградарство – галузь далеко не екологічна.

Проте вона наполегливо працює над тим, щоб уникнути традиційних методів роботи, випробовує органічну систему захисту рослин.

Тетяна Шмаглюченко, "ВІН'С"

🍇Одного разу банкірка Тетяна Шмаглюченко стала виноградаркою. На березі Будацького лиману в Одеській області на 10 га почала будувати розумне господарство – "ВІН'С". 🍇Виноград люблять шкідники та хвороби, тому виноградарство – галузь далеко не екологічна. Але Tatyana Shmaglyuchenko наполегливо працює над тим, щоб уникнути традиційних методів роботи, випробовує органічну систему захисту рослин.- Є величезне бажання, знаєте, бути екологічними по відношенню, в першу чергу, до себе, до своїх працівників, покупців, ну і, звичайно ж, до навколишнього середовища. Адже хочеться, щоб у нас в грунті жили жучки, черв'ячки, щоб вони давали свою користь нашому грунту, – каже виноградарка.🍇Тримайте 5 еко-лайфхаків від Тетяни Шмаглюченко!🍇Дивимося та ділимося!#UHBDP_відеопродакшн_Канада_фермерам_УкраїниДякуємо Divaki production

Posted by Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва on Tuesday, May 5, 2020

«Є величезне бажання, знаєте, бути екологічними по відношенню, в першу чергу, до себе, до своїх працівників, покупців, ну і, звичайно ж, до навколишнього середовища. Адже хочеться, щоб у нас в грунті жили жучки, черв’ячки, щоб вони давали свою користь нашому грунту», — зазначила виноградарка.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: