НОВИНИ

В Україні почала знижуватися ціна на ячмінь

23.02.2020 10:02
Spring-barley-20180517

Якщо  на початку місяця закупівельні ціни трейдерів на ячмінь на лінійних елеваторах і зернових терміналах чорноморських портів зросли, то зараз відзначається тенденція до їх зниження. Протягом останніх двох тижнів закупівельні ціни на ячмінь залежно від базису торгівлі знизилися на 50-200 грн./тонна, пише tripoli.

 Наприклад, 7 лютого СП «НІБУЛОН» на морському терміналі в Миколаєві купувала  зернову по 4900 грн./тонна, натомість  наприкінці минулого тижня ціна знизилася до 4750 грн./тонна. Зараз ціна становить  4700 грн./тонна.

 Внутрішні закупівельні ціни знижуються на тлі відносної стабілізації експортної ціни на рівні 192-195 $/тонна FOB-Чорноморські порти. Це відбувається у зв’язку з невеликими обсягами пропозицій. Як правило, вони обмежуються автомобільними партіями.

 Однак експортери, котрі постійно торгують ячменем і прагнуть стабільного поповнення запасів,  зберігають високі ціни закупівлі. Скажімо, компанія «Кернел» від початку цього місяця закуповує ячмінь в порту Чорноморська по 5000 грн./тонна.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: