НОВИНИ

В Україні планують підключити до швидкісного інтернету 5 тис сел

13.11.2020 16:32
5f22b5f4668b7-how-to-connectjpg

Міністерство цифрової трансформації України разом з операторами здійснюють масштабний проєкт побудови мереж 4G у діапазоні 900 МГц. Від його запуску понад 4,7 млн українців отримали змогу користуватись 4G, при чому 1,5 млн з них отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету вперше. Про це повідомляє пресслужба відомства, пише agronews.ua.

“2021 року ми плануємо підключити 10 800 соціальних об’єктів, що розташовані у 5 тис. селах, де проживає майже 2.5 млн українців. У перелік цих соціальних об’єктів входить 2000 шкіл, у яких навчається 130 тисяч учнів”, – розповів Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У міністерстві також затвердили План розвитку 5G. Планується розпочати впровадження 5G 2022 року.

“Мешканці великих міст в Україні вже давно мають доступ до швидкісного інтернету. Натомість у невеликих селищах такої можливості здебільшого нема. На жаль, ніхто раніше не розв’язував цю проблему. Мінцифра від початку своєї діяльності працює над її вирішенням. Ми розвиваємо як мобільний, так і фіксований швидкісний інтернет. Наступного року сфокусуємось на покритті міжнародних та національних доріг”, — підкреслив Михайло Федоров.

Нагадаємо, Держгеокадаст навчатиме громади ефективно розпоряджатися комунальніми землями.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: