НОВИНИ

В Україні озимі культури на більшості площ припинили вегетацію

24.11.2020 10:02
IMG_2130-1007

Озимі зернові культури на більшості посівних площ України припинили вегетацію в доброму та задовільному стані, який в подальшому буде залежати від погодних умов у найближчій перспективі та рівня загартування рослин. Про це повідомляє ДУ “Інститут зернових культур” Національної академії аграрних наук, пише agronews.ua.

Визначення вмісту розчинних вуглеводів у рослинах пшениці озимої по завершенні осінньої вегетації показало, що їх кількість залежно від попередника становила у листках від 11,9 до 15,5 %, у вузлах кущіння – 21,8–24,8 %.

За даними Інституту зрошуваного землеробства НААН у Херсонській області посіви пшениці озимої знаходяться у фазах розвитку від формування 3 листка до утворення 3-5 пагонів. Стан посівів залежно від строків сівби, мінерального та волого забезпечення на більшості площ знаходяться у задовільному та доброму стані.

Аналогічна ситуація із станом посівів ячменю озимого, але його рослини менш розвинені, ніж пшениця. Фази розвитку рослин – від формування 1-3 листків до утворення 2-3 пагонів.

Рослини ріпаку озимого сформували розетку з 5-15 листків залежно від строку сівби і волого забезпечення попередників. На полях де низькі запаси вологи в ґрунті та не вносили мінеральні добрива, рослини мають фіолетове забарвлення та значно відстають в рості. Посіви ріпаку озимого по пару надмірно розвинені і в господарствах для гальмування ростових процесів рослини обприскували препаратами з рістрегулюючою дією.

За даними ННЦ «Інститут землеробства НААН», у Київській області посіви озимих зернових культур, посіяні в оптимальні терміни (25 вересня), знаходяться у фазі «кущіння», висота рослин 20-24 см, довжина конуса наростання рослин– 0,45-0,65 мм, маса 100 сирих рослин – 160-205 г, коефіцієнт кущіння – 2,2-2,8. Стан посівів добрий.

Посіви, що було висіяно 5 жовтня, ввійшли в зиму на початку фази «кущіння» з довжиною конусів наростання 0,20-0,25 мм, висота рослин – 15-20 см, маса 100 сирих рослин складає 50-80 г. Стан посівів добрий.

Посіви, висіяні після 10 жовтня, припинили осінню вегетацію у фазах 1-го – 3-го листка. Висота рослин – 7-12 см, маса 100 сирих рослин складає 20-50 г. Стан таких посівів задовільний.

За інформацією Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААН у Харківській області стан посівів через тривалу осінню посуху наразі нерівномірний. На кращих полях рослини перебувають у доброму стані, у фазі кущіння з густотою рослин 420-480 рослин на 1 м2 рослини добре розвинені, мають сформовану кореневу систему. Однак, через нерівномірність опадів по території області, на значній кількості полів сходи отримували неодночасно, через що посіви мають дещо строкатий вигляд, густота рослин на таких полях становить від 320 до 430 рослин на 1 м2, а розвиток від 1 до 3 листків, корені переважно первинні. Висота рослин, які знаходяться у фазі «3-го листка», становила 17 см, сформована густота коливалася від 360 до 470 рослин на 1м2.

На полях за гірших попередників, при значному пересушуванні посівного шару ґрунту, отримано зріджені сходи, але слід зауважити, що у посівному шарі ґрунту ще знаходяться життєздатні проростки та зерна, стан яких у подальшому буде обумовлений перебігом погодних умов.

За інформацією Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, у Львівській області рослини пшениці озимої залежно від строків сівби перебувають у фаза «сходів» (2 листки) та «кущіння», мають темно-зелене забарвлення, що свідчить про добру забезпеченість азотом, загальний стан добрий та задовільний. Їх густота є доброю і знаходиться в межах 378‒486 шт./м2.

Виняток становлять посіви пізнього строку сівби (20 жовтня). Рослини пшениці озимої у такій фазі є дуже вразливими до дії несприятливих факторів перезимівлі, особливо низьких температур, оскільки у них не добре розвинена коренева система, надземна маса і вони не накопичили достатню кількість пластичних речовин. Стійкіші до умов перезимівлі є рослини, які завершили осінню вегетацію у фазі «кущіння» з 3‒5 синхронно розвиненими пагонами (ІІ етап органогенезу).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: