АНАЛІТИКА

В Україні оприлюднено регіони з майже нульовим вмістом вологи під пізніми яровими культурами

28.07.2020 12:02
c4c1e0a4924f53b_1000x600

За даними Укргідрометеоцентру, найбільша кількість опадів у другій декаді липня відзначалася в Сумській, Харківській, Луганській, Рівненській і Львівській областях – 34-64 мм (152-212% декадної норми), найменше – в Миколаївській області, тільки 2 мм. Про це повідомляє agronews.ua.

Станом на 20 липня 2020 року запаси продуктивної вологи орного шару грунту під кукурудзою на більшості площ західних і північно-східних областей залишалися на достатньому (21-30 мм і більше), на інших площах – на задовільному (11-20 мм) рівнях.

На багатьох площах Черкаської, Кіровоградської, в окремих районах Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської та півдні Київської областей грунт був зволожений недостатньо (менше 7 мм продуктивної вологи), в окремих районах цих областей була майже сухий.

Під соняшником запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту на більшості площ південних, частини площ в Дніпропетровській, Полтавській, Луганській, Харківській, Кіровоградській, Чернігівській та Київській областях не перевищували 2-10 мм, в більшості районів Херсонської, окремих районах Запорізької, Миколаївської, Дніпропетровської і Одеської областей орний шар грунту був зовсім сухим.

На інших площах вологозабезпечення було на задовільному (12-20 мм) і достатній (21-28 мм) рівнях.

Запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту під соєю на більшості площ західних, окремих площах Харківській та Вінницькій областей були на задовільному і достатньому рівні – 12-18 мм і 22-33 мм відповідно.

У центральних областях зволоження було недостатнім (2-9 мм), місцями орний шар грунту був зовсім сухим.

Нагадаємо, В Україні на електронних торгах почали легально продавати бурштинові копальні. Їх ціна в ході торгів виросла в 90 разів. Також, у відкритому доступі з’явилися переможці торгів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: