НОВИНИ

В Україні обвалилися ціни на томати

15.07.2020 13:02
помідори

Гуртові ціни на помідори в південних регіону України впали до мінімального рівня за рік. Найцікавіше, що зараз купити червоний тепличний помідор можна навіть дешевше, ніж огірок. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Овочівники укладали угоди з продажу оптових партій червоних тепличних помідорів не дорожче 10 грн / кг (37 центів США за кг), хоча при реалізації продукції дрібному оптом можна було виручити до 12 грн / кг (44 цента) за кг цих овочів. При цьому огірок можна було продати навіть за 15 грн / кг (55 центів), тобто в півтора рази дорожче, ніж червоний помідор.

Рожевий помідор, який зазвичай коштує дорожче, продавався також погано і майже за такою ж ціною, як і червоний круглий. В середньому, тепличники отримували на 1-2 грн / кг більше, при продажу рожевих томатів в порівнянні з реалізацією корисних. Жовті помідори можна було реалізувати по 15 грн / кг, тобто за тією ж ціною, що і огірки.

А ось чорний помідор коштував значно дорожче. Ціни на нього коливалися в межах від 20 до 35 грн / кг ($ 0,74-1,29 за кг), в залежності від сорту, якості та обсягу пропонованої партії.

Фермери сподіваються, що різке падіння цін стимулює потік оптових покупців, який останнім часом істотно знизився. Очевидно це зумовлено просуванням сезону збирання продукції в центральні і західні регіони країни, що дозволяє оптовикам економити на транспорті, закуповуючи продукцію ближче до зон реалізації.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: