НОВИНИ

В Україні обрахують запаси деревини у лісах

16.04.2020 08:32
wallup.net

Ставимо перед собою амбітні завдання, а саме – провести Національну інвентаризацію лісів (НІЛ). Інвентаризація дасть відповідь на запитання, яка фактична лісистість держави, який запас деревини в лісах та її технічна придатність. Ця достовірна інформація буде доступною для суспільства, – написав Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький у Фейсбук. про це пише agronews.ua.

Першим кроком до запровадження НІЛ стало схвалення Верховною Радою України у першому читанні змін до Лісового кодексу України, які регламентують її проведення. Зараз Держлісагентство активно працює з Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та експертами щодо підготовки законопроекту до другого читання.

“Вчора взяв участь у відеоконференції засідання #ЕкоКомітету, на якому обговорили правки та пропозиції. Як тільки всі технічні моменти будуть опрацьовані, законопроект винесуть на голосування в цілому. Прийняття відповідних законодавчих змін є вкрай необхідним”, – написав він.

Останній державний облік лісів проводився у далекому 1996 році.

“Ми маємо отримати оновлену інформацію про кількісні та якісні показники стану та динаміки лісів держави, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу довкілля, національної та міжнародної звітності про ліси”, – підкреслив він.

Нагадаємо, в Україні на електронні аукціони виставлено 4 млн кубів деревини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: