АНАЛІТИКА

В Україні названо рентабельність вирощування винограду у теплиці

24.06.2020 07:32
daeb5ab505601c95bf3d17343dea6cb2-wide-big

Навіть ті аграрії, які мають невеликі земельні ділянки розміром 1-5 га, можуть отримати значний прибуток – до 1 млн грн з гектара. Про це пише agronews.ua.

За словами директора ТОВ «Аврора» Сергія Германа, виноград в теплиці здатен реально принести понад мільйон чистого доходу з 1 га, а рентабельність черешні в теплицях може сягати 250 %. Про це він розповів виданню Куркуль.

«Дохід з одної теплиці у 2017 році — 84 тис. грн. З 1 га — 1,6 млн грн. Урожай з одного куща в теплиці — 30 кг, в теплиці на 450 м кв. садять 90 кущів. Урожай з теплиці — 2,5 тис. кг», — поділився цифрами Сергій Герман.

Наразі закупівельні ціни на ягоди в Україні досить високі, а на початку сезону вони взагалі встановили рекорд. Але навіть у врожайні на фрукти роки, ранні фрукти та виноград зазвичай мають високу вартість. До того, на відміну від зелені чи ранніх овочів, їх можна переробляти у випадку труднощів із збутом.

Також він підкреслив, що вирощування винограду та черешні в закритому грунті дозволяє створити більше робочих місць та утримати людей від міграції.

Нагадаємо, на Львівщині персики почали вирощувати у промислових масштабах.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: